درباره ما

تاریخچه‌ی مختصر

این مجموعه داخل شهر اصفهانه که بیش از یک دهه است که عمر کرده. بیش از 50 نفر در این مجموعه سالهاست مشغول به کارند. تا شما از خدمات کاملا راضی باشید.

مشخصا اسباب کشی منزل در اصفهان به علت وسعت مسافت و ترافیک کار دشواری است. حتی اگر در یک شهر کوچک هم باشیم اگر ترافیک را در نظر نگیریم. باز هم اینکار طاقت فرساست. در زمانی که مشغله های کاری آنقدر زیاد است. که نمیتوان به تنهایی تمام مسائل زندگی را بدون اصطحلاک فردی و زیان شخصی از سر گذراند. پس باید برای انباشت انرژی و صرفه جویی در وقت از ابزار و یا اشخاصی کمک گرفت تا بتوان این مراحل را به آسانی پشت سر بگذاریم. دغدغه ی این مجموعه بیشتر درست انجام شدن اینکار بدون هیچ خسارت و صرف وقت زیاد است. اگر بتوانید کارهایتان را درست مدیریت کنید. دیگر نیازی نیست که خودتان مستقیم وارد جریان های سخت شوید. بیشتر نهادهای اینچنینی برای آسان شدن روند کارها و تقسیم وظایف هم وطنان براه افتاده اند. این کارها را به متخصصان این حیطه بسپارید. رسالت وجودی دنا بار این است که برای شما تجربه ی یک اسباب کشی خوب را به یادگار بگذارد.

تجربه‌ی کاری

من به عنوان مدیر مجموعه پانزده ساله که مشغول به این کارم. پس میدونم کارم رو چطور انجام بدم.

این مجموعه دقیقا میدونه که شما چه چیزهایی رو در اولویت دارید. پس قطعا همگام با شما هستیم. میتونید درخواستتون رو با خیال راحت عنوان کنید.

بیش از ده سال انجام کار تیمی در زمینه حمل اثاثیه

بیش از ده سال مدیریت کارمندان مجموعه و حفظ راندمان

15 سال تجربه کاری شخصی در زمینه حمل اثاثیه منزل